| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 55.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 120Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WEBOS |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | PRECISION DIMMING |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | ALLM |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 55QNED93A6A 4K Ultra HD |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 55.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 139.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 120Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WEBOS |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | FILMMAKER MODE |
| HDR: | HDR10 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | AI SOUND PRO |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | CLEAR VOICE PRO |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | Α8 AI PROCESSOR 4K GEN 2 |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | ALLM |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | AI Magic Remote |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 776 x 1226 x 327 |
| ТЕГЛО: | 13.7 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 300 X 300 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806096416099 |
- Технополис Варна 1
- Технополис София Люлин









































