| МОЩНОСТ | 850 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | TT340830 |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.818 kg |
| EAN | 3045385783909 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 850 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | TT340830 |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.818 kg |
| EAN | 3045385783909 |