| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 4000 GB |
| Марка | WESTERN DIGITAL |
| МОДЕЛ: | MY PASSPORT WDBPKJ0040BBL-WESN |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 4000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 718037870212 |



| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 4000 GB |
| Марка | WESTERN DIGITAL |
| МОДЕЛ: | MY PASSPORT WDBPKJ0040BBL-WESN |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 4000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 718037870212 |