| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ: | STAR 20" 6 СК. |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| ДЖАНТИ: | ЕДНОСТЕННИ |
| СКОРОСТИ: | 6 |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
- Технополис Благоевград
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Плевен
- Технополис Сандански
- Технополис Сливен
- Технополис София Младост
- Технополис Шумен






















