| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| GEARS | 6 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | STAR 20" 6 СК. |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| RIMS: | ЕДНОСТЕННИ |
| GEARS: | 6 |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
- Технополис Благоевград
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Плевен
- Технополис Сандански
- Технополис Сливен
- Технополис София Младост
- Технополис Шумен






















