| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | BIKESPORT |
| МОДЕЛ: | FOLDING 20" BLACK |
| ТИП: | ГРАДСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| ДЖАНТИ: | ЕДНОСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СКОРОСТИ: | 6 |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ALLOY V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932102462 |
















