| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 240.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 35 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 115 g/min |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 26481-56 ЧЕРВЕНА |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | CERAMIC |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 240.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 35 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 115 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5038061137705 |














