| МОЩНОСТ W | 2600.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 200.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 35 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 170 g/min |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | PV2114 |
| МОЩНОСТ W: | 2600.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | CERAMIC COATING |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 200.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 35 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 170 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ЛИЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433766186701 |























