| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5629-5 |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9003898562958 |











| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5629-5 |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9003898562958 |