| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5629-5 |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9003898562958 |











| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5629-5 |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9003898562958 |