| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| TANK CAPACITY | 200.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 35 g/min |
| STEAMSHOT | 170 g/min |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | PV2114 |
| MAXPOWER-W: | 2600.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | CERAMIC COATING |
| TANK CAPACITY: | 200.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 35 g/min |
| STEAMSHOT: | 170 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ЛИЛАВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8433766186701 |























