| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.400 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.100 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.759 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.872 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -30 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CL 7000iU W 35 E/CL7000i 35 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.400 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 4.100 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 5.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 9.7 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.759 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -30 °C |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 24/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 62 dB |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 909/308/255 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 805/554/330 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 12.4 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 31.4 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321826451 |









*При мощност 5,3kW отопл./охл. A++/A++; 4,1kW отопл. A++ 
















