| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | GREY |
| Brand | ACER |
| MODEL: | URBAN 15.6" GP.BAG11.02J |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | GREY |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| Gaming: | No |
| EAN | 4711121097348 |











i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | GREY |
| Brand | ACER |
| MODEL: | URBAN 15.6" GP.BAG11.02J |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | GREY |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| Gaming: | No |
| EAN | 4711121097348 |