| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 8033 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 6903834080337 |



| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 8033 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 6903834080337 |