| DIMENSION IN INCHES | 13.3 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3-14" 7913 BLACK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.3 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4260403578445 |










i
"" in 4 days
| DIMENSION IN INCHES | 13.3 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3-14" 7913 BLACK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.3 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4260403578445 |