| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7913 BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4260403578445 |










i
"" до 4 дни
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7913 BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4260403578445 |