| DIMENSION IN INCHES | 13.3 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРВЕН - БОРДО |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3-14" 7913 BURGUNDY RED |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.3 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН - БОРДО |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4260403578452 |



















