| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН - БОРДО |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7913 BURGUNDY RED |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН - БОРДО |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4260403578452 |










i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН - БОРДО |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7913 BURGUNDY RED |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН - БОРДО |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4260403578452 |