| DIMENSION IN INCHES | 15.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15" 8115 BLACK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013466 |










i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15" 8115 BLACK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013466 |