| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15" 8115 BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013466 |










i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15" 8115 BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013466 |