| DIMENSION IN INCHES | 13.0 " |
| MATERIAL | полиетилен |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | Sandy 13-14" BURGUNDY |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.0 " |
| MATERIAL: | полиетилен |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252175051 |









i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 13.0 " |
| MATERIAL | полиетилен |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | Sandy 13-14" BURGUNDY |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.0 " |
| MATERIAL: | полиетилен |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252175051 |