| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАМУФЛАЖ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 7631 NAVY CAMO |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | КАМУФЛАЖ |
| EAN | 4260403578117 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАМУФЛАЖ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 7631 NAVY CAMO |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | КАМУФЛАЖ |
| EAN | 4260403578117 |