| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАМУФЛАЖ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 7631 NAVY CAMO |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | КАМУФЛАЖ |
| EAN | 4260403578117 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАМУФЛАЖ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 7631 NAVY CAMO |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | КАМУФЛАЖ |
| EAN | 4260403578117 |