| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 8831 GRAY |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 4260403574027 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 8831 GRAY |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 4260403574027 |