| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4(1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ) |
| NUMBER OF FUNCTION | 8 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GE5A41WH |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 59.40 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4(1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ) |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 8 |
| ENERGY CLASS: | A |
| VOLUME: | 70 L |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782619045 |















