| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 60 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz - 22kHz |
| Brand | SONY |
| MODEL: | XS-FB6920E |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 60 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz - 22kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736016378 |












| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 60 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz - 22kHz |
| Brand | SONY |
| MODEL: | XS-FB6920E |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 60 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz - 22kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736016378 |