| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz - 22kHz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | XS-FB6920E |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz - 22kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736016378 |












| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz - 22kHz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | XS-FB6920E |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz - 22kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736016378 |