| KIND | Amplifiers and receivers |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 100 W |
| USB | Yes |
| WI-FI | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | TECHNICS |
| MODEL: | SA-C100EG-K |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 100 W |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20kHz |
| USB: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| GRAPHIC EQUALISER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232922567 |














