| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 65.00 см |
| NET VOLUME | 308 L |
| COLOUR | INOX |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KGV36VLEA |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 65.00 см |
| NET VOLUME: | 308 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 214 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 94 L |
| COLOUR: | INOX |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 233 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005197392 |































