| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 308 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KGV36VLEA |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 308 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 214 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 94 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 233 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005197392 |



































