| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 70.40 см |
| DEPTH | 69.40 см |
| NET VOLUME | 485 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RF632N4WFE1 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| WIDTH: | 70.40 см |
| DEPTH: | 69.40 см |
| NET VOLUME: | 485 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 336 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 149 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 295 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727066992 |
































