| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 191.20 см |
| WIDTH | 59.60 см |
| DEPTH | 67.80 см |
| NET VOLUME | 335 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | W7X 82O K |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 191.20 см |
| WIDTH: | 59.60 см |
| DEPTH: | 67.80 см |
| NET VOLUME: | 335 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 231 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 104 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 252 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8003437903984 |






























