| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 191.20 см |
| ШИРИНА | 59.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 335 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | W7X 82O K |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 191.20 см |
| ШИРИНА: | 59.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 335 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 231 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 104 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 252 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003437903984 |






























