| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 319 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CNd 5204 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 319 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 187 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 132 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ФИЛТЪР ПРОТИВ МИРИЗМИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 202 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4016803090854 |






























