| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 363 L |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KGN392LDF |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 363 L |
| ЦВЯТ: | СРЕБРИСТ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 203 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005274017 |

































