| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 203.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 66.50 см |
| NET VOLUME | 363 L |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KGN392LDF |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 203.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 66.50 см |
| NET VOLUME: | 363 L |
| COLOUR: | СРЕБРИСТ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 203 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005274017 |

































