| HEIGHT | 121.30 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 174 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRBbi 4171 |
| HEIGHT: | 121.30 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 174 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 158 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 16 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 94 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 31.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803113416 |

























