| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS2/256 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617298710 |



| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | SDCS2/256 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617298710 |