| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | PRO+ 128GB MB-MD128SA/EU |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| READ SPEED: | ДО 180 MB/S |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8806094788112 |








| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | PRO+ 128GB MB-MD128SA/EU |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| READ SPEED: | ДО 180 MB/S |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8806094788112 |