| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 512 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | INSPIRE 512GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 512 GB |
| CLASS: | C10, UHS-I U3,V30,A2 |
| READ SPEED: | ДО 170MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713436158332 |



i
"" in 4 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 512 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | INSPIRE 512GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 512 GB |
| CLASS: | C10, UHS-I U3,V30,A2 |
| READ SPEED: | ДО 170MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713436158332 |