| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 2.600 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.200 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 0.650 KW |
| POWERCONSHEATING | 0.800 KW |
| TEMPERATURE RANGE COOLING | -20/43 °C |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -20 °C |
| WI-FI | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | AS25S2SF1FA-BH / 1U25S2SM1FA |
| CAPACITY COOLING (BTU/h): | 9000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL): | 2.600 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL): | 3.200 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP: | 4.6 |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER: | 8.5 |
| ENERGY CLASS COOLING: | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING: | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING: | 0.650 KW |
| TEMPERATURE RANGE COOLING: | -20/43 °C |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO: | -20 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| AUTO RESTART: | Yes |
| DEHUMIDIFICATION: | 1 L/hr |
| UVC LAMP AGAINST VIRUSES AND B: | Yes |
| SELFCL.STERILIZ.INDOOR UNIT: | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX: | 16/38 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT: | 47 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H): | 600 м3/ч |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT): | 300/860/200 MM |
| WEIGHT INSIDE UNIT: | 9.5 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT: | 29 KG |
| REFRIGERANT TYPE: | R32 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6924362791014 |



















