| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE 3 N355 |
| DISPLAY SIZE INCH | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 3.9 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL GRAPHICS |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | ACER |
| MODEL: | AL15-33P-355X NX.D64EX.002 |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.430 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE 3 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE 3 N355 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 3.9 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR5 |
| DISPLAY TYPE: | IPS, МАТОВ |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1080 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 1080p |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.1 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB 3.2, 1x USB-C |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | No |
| BDS KEYBOARD: | No |
| BATTERY TYPE: | 3 CELL 45 Wh LI-ON |
| COLOUR: | NATURAL TITANIUM |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711474644237 |































