| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | MOC20100SFB |
| TYPE: | МИКРОВЪЛНОВА ФУРНА |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| UNFREEZE: | Yes |
| HEIGHT: | 24.30 см |
| WIDTH: | 44.60 см |
| LENGTH: | 34.50 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842510496 |











