| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CMW20TNMB |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | GLAZED |
| TIMER TO: | 30.000 мин |
| UNFREEZE: | Yes |
| WEIGHT: | 10.66 kg |
| WIDTH: | 39.00 см |
| LENGTH: | 30.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 20.00 L |
| MAX POWER: | 700 W |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| EAN | 8059019042060 |

















