| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MM20CF2E |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | GLAZED |
| TIMER TO: | 35.000 мин |
| UNFREEZE: | Yes |
| HEIGHT: | 44.00 см |
| WIDTH: | 35.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4048164117178 |













