| POWER | 300 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT310838 |
| POWER: | 300 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.320 kg |
| EAN | 3016661149078 |








i
"" Today
| POWER | 300 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT310838 |
| POWER: | 300 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.320 kg |
| EAN | 3016661149078 |