| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE 5 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE 5 120U |
| CPU FREQUENCY | ДО 5.0 GHZ |
| CORES | 10 |
| THREADS | 12 |
| GRAPHICS CARD - GPU | INTEL GRAPHICS |
| POWER SUPPLY - PSU | 90 W |
| RAM | 16 GB |
| Brand | ACER |
| MODEL: | ASPIRE C27-A DQ.BRPEX.004 |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE 5 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE 5 120U |
| CPU FREQUENCY: | ДО 5.0 GHZ |
| CORES: | 10 |
| THREADS: | 12 |
| GPU BRAND: | INTEL |
| GRAPHICS CARD - GPU: | INTEL GRAPHICS |
| POWER SUPPLY - PSU: | 90 W |
| TYPE RAM: | DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 3200 MHz |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 2280 |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | AUX, 4X USB 3.2, LAN, HDMI-OUT |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 2X USB 2.0, USB-C, CARDREADER |
| DISPLAY: | 27" (68.6 cm), IPS, 1920x1080 |
| KEYBOARD: | Yes |
| MOUSE: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | WINDOWS 11 |
| Gaming: | No |
| NOTE: | ПРИБИРАЩА СЕ WEB КАМЕРА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711474657497 |














