| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE i3 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE I3-12100 |
| CPU FREQUENCY | ДО 4.30 GHZ |
| CORES | 4 |
| THREADS | 8 |
| GRAPHICS CARD - GPU | INTEL UHD GRAPHICS 730 |
| POWER SUPPLY - PSU | 650 W |
| RAM | 8 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL19 |
| Brand | RADIUS |
| MODEL: | FLOW |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE i3 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE I3-12100 |
| CPU FREQUENCY: | ДО 4.30 GHZ |
| CORES: | 4 |
| THREADS: | 8 |
| GRAPHICS CARD - GPU: | INTEL UHD GRAPHICS 730 |
| PSU BRAND: | HG XTREME |
| PSU MODEL: | SXJ650W |
| MOTHERBOARD: | MSI PRO H610M-E |
| CHIPSET: | LGA 1700 |
| RAM: | 8 GB |
| TYPE RAM: | DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 2666 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL19 |
| SSD: | 256 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD 2.5" SATA |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | FORTRON S140-BA MATX |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 2X USB-A 3.2, 4X USB-A 2.0 |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | PS/2, LAN, AUX, VGA, HDMI |
| CASE PORTS: | 2X USB-A 2.0, 1X USB-A 3.0 |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| Gaming: | No |
| NOTE: | THE IMAGE IS ILLUSTRATIVE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |













