| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 101.00 см |
| DIAMETER SM | 43.3 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | OPRO PLUS S 100 L |
| NETCAPACITY: | 100 L |
| HEIGHT: | 101.00 см |
| DIAMETER SM: | 43.3 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1428 kWh |
| PROTECTION: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538630865 |













