| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.50 см |
| DIAMETER SM | 47.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCV 80 47 24D C21 TS2R |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| DIAMETER SM: | 47.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1315 kWh |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800879118199 |



























